Wydarzenia

PAMIĘCI POWSTAŃCÓW Nad nami Orzeł Biały, a przeciw nam śmiertelny stoi wróg... Libispest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Echa Powstania Styczniowego w Ostrowi Mazowieckiej niepodlegia. Projekt "Pamięci Powstańców" dofinansowano ze środków Biura Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864" 160. POWSTANIA STYCZNIOWEGO MBP MiejskaPublic Otro Man Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spacer historyczny ECHA POWSTANIA STYCZNIOWEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ w ramach projektu "Pamięci Powstańców" Przewodnikiem spaceru będzie regionalista ANDRZEJ MIERZWIŃSKI 23 maja 2024 r., godz. 17.00 ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW PRZED BUDYNKIEM Miejskiej Biblioteki Publicznej Ostrów Mazowiecka, ul. 11 Listopada 8. WSTĘP WOLNY Podczas spaceru będą robione zdjęcia. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku.

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych na GRĘ MIEJSKĄ POWSTAŃCZY PATROL oraz SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRZYSZTOFEM PETKIEM w ramach projektu "Pamięci Powstańców" 9 maja 2024 r., godz. 10.30 Ministerstwo Kultury STARA ELEKTROWNIA Ostrów Mazowiecka, ul. 11 Listopada 8. i Dziedzictwa Narodowego niepodlegda 160. POWSTANIA STYCZNIOWEGO Projekt "Pamięci Powstańców" dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864" PAMIĘCI POWSTAŃCÓW TRA MBP Mejda Beka Publiczn Otro Man ZABIERZ ZE SOBĄ: nakrycie głowy, strój sportowy, notes, długopis, dobry humor UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY w Miejskiej Bibliotece lub pod nr telefonu: 29 74 531 62. Podczas gry i spotkania będą robione zdjęcia. Udział w wydarzeniach oznacza zgodę na publikację wizerunku.

Zofia Marianna Wróbel WSPOMNIENIA I NIE TYLKO (1941-1960) Udrzyn-wieś w Puszczy Białej Liceum Pedagogiczne w Pułtusku PODCZAS SPOTKANIA BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W PROMOCYJNEJ CENIE Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie z cyklu Ścieżki historii i tradycji GOŚCIEM SPOTKANIA BĘDZIE ZOFIA MARIANNA WRÓBEL AUTORKA KSIĄŻKI "WSPOMNIENIA I NIE TYLKO... (1941-1960) Udrzyn - wieś w Puszczy Białej Liceum Pedagogiczne w Pułtusku" 15 lutego 2024 r., godz. 17.00 MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA Ostrów Mazowiecka, ul. 11 Listopada 8 (I piętro) MBP Miejska blioteka Publiczna w Ostrow Mazowieckiej WSTĘP WOLNY Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku