• To wydarzenie minęło.

Czas dla siebie. Dlaczego taki cenny? Porozmawiajmy o nas kobietach – projektujemy inicjatywę dla kobiet

16 kwietnia @ 5:00 pm - 8:00 pm

Na zdjęciu plakat informujący o wydarzeniu: Czas dla siebie: dlaczego taki cenny? porozmawiajmy o nas kobietach! w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej 16 kwietnia 2024 r. w godz. 17.00-20.00wstęp wolny obowiązuje wcześniejsza rejestracja ilość miejsc ograniczona, wspólnie zaplanujemy inicjatywę dla kobiet kameralna grupa i przyjazna atmosfera przewidziane niespodzianki przyjdź ze swoimi propozycjami Po lewej stronie kobieta zamyślona, nad niej żarówki i literki.potkanie “Czas dla siebie: dlaczego taki cenny? Porozmawiajmy o nas kobietach!” odbywa się w ramach projektu “Biblioteki dla klimatu” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Data:
Godzina: